nedjelja, 17. siječnja 2016.

Sunday

Nedjelja je i novi post je tu. Voljela bih da sam i ranije mogla objaviti, ali kiša je padala danima... Sada puše vjetar, ali to nije ništa neobično za Mostar. Ako niste bili, morate doći i osjetiti to i sigurna sam da ćete se vratiti. :) Sada se vraćamo postu. Našla sam hlače na tregere koje mi odgovaraju, napokon, jer tražila sam ih čitavo stoljeće. :) Bundu ste već vidjeli na blogu i na mom INSTAGRAMU (ovdje) već nekoliko puta. Često je nosim, jer mi odgovara uz gotove sve kombinacije i jako je topla. I nove čizme... U početku su to trebale biti Hunter čizme, ali mi nisu baš najbolje odgovarale, a onda sam pronašla ove Michael Kors i oduševljena sam. Imam jako puno obuće i željela sam jedne u kojima ću moći preživjeti zimu i kišu, a ove su mi savršene. :) 















Jeans: Zara/ bag: New Yorker/ sunnies: Ray ban/ bracelets: Pull and bear/ watch: DW/ boots: Michael Kors

ponedjeljak, 4. siječnja 2016.

01.01.2016.

I evo ga, prvi post u Novoj godini. Iza mene je lijepa godina, nadam se da je i Vama i da ce vam ova biti jos ljepsa! Slike su nastale slučajno, na predivnom zaleđenom jezeru. Naglasavm slučajno, jer je bio prvi dan ove godine, večer prije se slavilo i ostalo do kasno, a ustalo se rano... Ukratko, kako bi žargonski rekli nije mi glava bila baš za slikanja, ali sada imate priliku vidjeti i moju drugu, čupaviju i manje našminkanu glavu. :) Ovo je jedan od postova s Blidinja, drugi outfit ćete imati priliku vidjeti u nekom od narednih postova. :)


















cap and shirt: New Yorker/ sweatshirt: ELFS/ leather pants: Bershka

ponedjeljak, 21. prosinca 2015.

COUNTING...

Još par dana do Božića, mog omiljenog blagdana... I evo jedna kombinacija koju bih svakako nosila na Božićni ručak. Volim ovakav kroj suknji i nosim ih često i zimi, naravno na deblje čarape. :) Ovaj put sam se odlučila za čizme iznad koljena, pulover i kožnu jaknu. Čizme su se pokazale kao odlična invseticija, jer su nosive uz bezbroj kombinacija. Nadam se da Vam se dopada i ova i čitamo se uskoro... :) :*








jacket: Bershka/ hat: Only/ bag: Michael Kors/ glooves: Accessorize

srijeda, 16. prosinca 2015.

CAMEL COAT

Evo ga, drugi post u ovom mjesecu je tu. :) Jedva sam čekala da mi stignu pulover i kaput s ROMWE stranice (ovdje) i sada Vam ih napokon mogu pokazati. Zaljubljena sam u ovaj kaput, posebno zato što sam ga dosta dugo tražila. Nikako nisam mogla naći model koji bi mi odgovarao. Ovaj mi je odličan i nosiv je uz sve. Ja sam se odlučila za ovu varijantu, ovo je nešto u čemu se najbolje osjećam i što često nosim u slobodno vrijeme. 






Coat: ROMWE (here)/ sweater: ROMWE (here) sunnies: Ray ban/ watch: DW

srijeda, 9. prosinca 2015.

HELLO DECEMBER

Prosinac je tu... Ne mogu da vjerujem da je već stigao posljednji mjesec u godini... Iako ne volim baš zimu, prosinac je već druga priča... Nekako se osjeti toplina u zraku i ne mogu da ne volim ovaj mjesec. I ovaj post mi je nekako baš zimski. Nadam se da će Vam se svidjeti. :)















.Hlace: Bershka/ sat: Daniel Wellington/ cipele: MODRESS.COM (HERE) / torba: Deichman

nedjelja, 22. studenoga 2015.

CHOIES WINTER WHISLIST

It is almost December and I need new clothes. I am looking for unreal fur and I think I've found a perfect one on Choies site. I love this kind of coats, because they are warm and they look great in casual and evening combinations. How does it seems to you?  And in this post you can find Chloe inspired boots for the perfect price!
Here is my wishlist for this winter season and items which I will buy. Do you have your favorites? :) 


 links for ordering:

1.http://goo.gl/fSSRk0
2.http://goo.gl/yQADzO
3.http://goo.gl/uMlXUa
4.http://goo.gl/7Sqysh





SUNDAYS

Sunday, day off, I'm enjoying in my coffee, although it is rainy. It is ok to me, but I love sunny days much more. :) This is the post from few days ago and you can finally see items that I've got from ROMWE page (here). I am more than satisfied and I am waiting for new package. :D Now, I am going back to my coffee and can't wait for new posts to show you! Have a nice day! :) :* 


Nedjelja, slobodan dan, uživanje u kavi iako je vani kiša. Meni ne smeta, ali ipak više volim sunce. :) Ovo je post od prije par dana i napokon možete vidjeti stvari koje su mi stigle sa ROMWE stranice (ovdje). Toliko sam zadovoljna da uskoro očekujem novu pošiljku. :D Sada ću se vratiti svojoj kavi i uskoro se čitamo ponovno. :) Uživajte  u ostatku dana! :) :*











sweater/coat and striped shirt: ROMWE (here)/ scarf: STRADIVARIUS/ jeans, bag and shoes: ZARA/ watch: DW/ sunnies: RAY BAN