Prikazani su postovi s oznakom fashionblogger. Prikaži sve postove
Prikazani su postovi s oznakom fashionblogger. Prikaži sve postove

subota, 13. veljače 2016.

KEEP IT SIMPLE

Danas sam se ustala malo ranije i prvo što radim je objava posta. :D Slike su nastale jučer, ali ih nisam stigla objaviti. Cijeli tjedan pada kiša, ali smo uspjeli uhvatiti bar sati sunca i napravili slike outfita. Jedna kombinacija tipična za mene, jednostavna, bez puno boja. Nadam se da Vam se dopada. Sada se idem spremiti za kavu i uživati u Valentinovu, a isto želim i Vama! :) 









hat: ONLY/ coat, shirt and boots: ZARA/ jeans: BERSHKA

srijeda, 9. prosinca 2015.

HELLO DECEMBER

Prosinac je tu... Ne mogu da vjerujem da je već stigao posljednji mjesec u godini... Iako ne volim baš zimu, prosinac je već druga priča... Nekako se osjeti toplina u zraku i ne mogu da ne volim ovaj mjesec. I ovaj post mi je nekako baš zimski. Nadam se da će Vam se svidjeti. :)















.Hlace: Bershka/ sat: Daniel Wellington/ cipele: MODRESS.COM (HERE) / torba: Deichman

nedjelja, 4. listopada 2015.

LIKE A LADY

This is probably one of my favorites outfit in last time. My favorite combination of colors black and white, simple but effectively. I wore this outfit last night for a drink, and I had to take pictures this morning. How do you like it? :)













shirt: STRADIVARIUS/ bag: NEW YORKER/ sunnies: RAY BAN

subota, 30. svibnja 2015.

B L A C K & W H I T E

Finally nice weather, I hope it will remain so. :) This is the outfit from the yesterday. If you follow me know I love the oversized T-shirts and shirts, and this one you have already seen before. Sandals are new, I bought them before I went to Sarajevo. I hope you like the outfit. Now I'm going to drink coffee, to prepare the next post and  then  job. See you soon and enjoy the rest of the day! :) 


Napokon lijepo vrijeme, nadam se da će tako i ostati. :) Ovo je outfit od jučer. ako me pratite znate da volim oversized majice i košulje, a ovu ste imali priliku vidjeti i ranije. Sandale su nove, kupila sam ih prije nego sam krenula u Sarajevo. Nadam se da Vam se dopada outfit. Sada idem popiti kavu, pripremiti naredni post i na posao. Vidimo se uskoro i uživajte u ostatku dana! :)












shirt: BERSHKA/ pants: TOP SHOP/ sandals: STRADIVARIUS (new)/ sunnies: RAY BAN/ watch: MiSS SIXTY