subota, 30. svibnja 2015.

B L A C K & W H I T E

Finally nice weather, I hope it will remain so. :) This is the outfit from the yesterday. If you follow me know I love the oversized T-shirts and shirts, and this one you have already seen before. Sandals are new, I bought them before I went to Sarajevo. I hope you like the outfit. Now I'm going to drink coffee, to prepare the next post and  then  job. See you soon and enjoy the rest of the day! :) 


Napokon lijepo vrijeme, nadam se da će tako i ostati. :) Ovo je outfit od jučer. ako me pratite znate da volim oversized majice i košulje, a ovu ste imali priliku vidjeti i ranije. Sandale su nove, kupila sam ih prije nego sam krenula u Sarajevo. Nadam se da Vam se dopada outfit. Sada idem popiti kavu, pripremiti naredni post i na posao. Vidimo se uskoro i uživajte u ostatku dana! :)












shirt: BERSHKA/ pants: TOP SHOP/ sandals: STRADIVARIUS (new)/ sunnies: RAY BAN/ watch: MiSS SIXTY 

četvrtak, 28. svibnja 2015.

MOABAGGEEK

I evo me opet na blogu i jako sam sretna zbog toga. Nije me bilo mjesec dana, iako na INSTAGRAM PROFILU (ovdje) sam bila puno ažurnija. :) Ako me pratite mogli ste vidjeti i da sam posjetila NEW FASHION CONCEPT SARAJEVO, koji je bio održan 17. ovog mjeseca u hotelu Bristol. Uglavnom, da ne dužim, vraćam se redovnom postavljanju postova na blog, a počinjemo s jednim "new in" komadom, bolje rečeno torbom. Gledala sam je već duže vrijeme i napokon se odlučila da je kupim. U pitanju je neobična Moabaggeek torba, koja je u stvari videokaseta. Kako Vam se čini? :)












četvrtak, 23. travnja 2015.

PROM QUEEN (Suradnja sa Beauty Studio Prestige & Joico)

Budući da kreće vrijeme maturalnih zabava, odlučila sam da napravim post o tome u suradnji sa mojom frizerkom Doris i za maturantice smo napravili promo akciju.

 Nekako plan je bio napraviti post za djevojke sa manjim budžetom. Ne morate imati brdo novca da savršeno izgledate za maturu. Najvažnija stvar je da budete ono što jeste. Zvuči otrcano i stalno to ponavljam, ali je istina.

Haljina koju nosim je šivana i sa materijolm i svime je koštala oko 200 KM, što s obzirom na dužinu koju nosim i nije puno. Naušnice su ručni rad talentirane djevojke Martine čiji rad možete pronaći na stranici MARTINA NAKIT (ovdje). Izgledaju odlično, a i više su nego pristupačne. Našminkala sam se sama, tako da ne morate paničariti ako nemate novac za profesionalnu šminku. Možete taj novac radije uložiti u kvalitetan puder koji će Vam koristiti i kasnije. Na youtube ima bezbroj jednostavnih tutoriala koji Vam mogu pomoći.

Frizura je djelo Beauty Studio Prestige (ovdje) i ovo je bio moj izbor, budući da volim  opuštenije frizure. Doris je mlada, talentirana frizerka koj odlično zna svoj posao. Za maturantice smo napravili i akciju, tako da ukoliko dodjete sa prijateljicom u Beauty Studio Prestige na drugu frizuru plaćate 50 % nižu cijenu!! Biti ćete sigurno prezadovoljni rezultatom!














subota, 18. travnja 2015.

LATE NIGHT POST

I just came back from my job, that is the reason why this post is so late. : D Yesterday I've cut off my hair, and I'm little sorry that yesterday I did not take photos for this post, because weather was much better than today. How do you like the change?
I love these causal combinations, mix oversized shirt or sweater and skinny pants.
Clothes from this post (sweater and pants) is purchased in Azel France store, I personally have no problem with buying in these stores and often stop by to see what's new there. I think that style is not a matter of money and you can not buy it, it's a matter of personality and taste and I think that no one can look bad at something in what he feels good. :) Ok, that's enough :D, I hope you like the outfit.

P.S.  Slipp on sneakers are also new, from the New Yorker and that was love at first sight and I have no idea how much  pair of shoes I have now and my new hair dresser is beautiful Doris, you can visit her profile Beauty Studio "Prestige" (here).



Upravo sam došla s posla, zato je post ovako kasno. :D Jučer sam se šišala, malo mi je žao što jučer nisam slikala ovaj post, jer je danas baš bilo ružno vrijeme. Kako se Vama dopada promjena?
Volim ove causal kombinacije, mix oversized majice ili džempera i skinny hlača.
Ovo što nosim u postu (džemper i hlače) je kupljeno u Azel France dućanu, ja osobno nemam problem s kupovinom u takvim dućanima i često svratim da vidim što ima tamo. Smatram da stil nije stvar novca i da se on ne može kupiti, to je stvar osobnosti i ukusa i mislim da nitko loše ne može izgledati u nečemu u čemu se dobro osjeća. :) Dosta pametovanja, nadam se da Vam se dopada outfit.

P.S. Slipp on tenisice su također nove, iz New Yorkera su i da i ovo je bila ljubav na prvi pogled i više nemam pojma koji mi je ovo par cipela! :D Moja frizerka je preslatka Doris, njen profil možete posjetiti Beauty Studio "Prestige" (ovdje)









sweater and jeans: Azel France/ slipp on: New Yorker/ bag: Accessorize/ watch: Miss Sixty/ sunnies: Ray ban

srijeda, 8. travnja 2015.

ELFS SWEATSHIRT

Last week was my birthday, but since it was just before Easter, I decided not to celebrate. This does not mean that I skip the gifts. : D Some of them are in this post. : D I hope you had a nice time for the holidays. :) I could not wait to show you new things and today I caught a bit of sun to take a pictures of the new post. My current favorite piece is this ELFS sweatshirt. I hope you like it and see you soon! :) :*



Prošli tjedan mi je bio rođendan, ali budući da je bio pred Uskrs, odlučila sam da ga ne slavim. To ne znači da su me darovi preskočili, naprotiv. :D Neki su i u ovome postu. :D Nadam se da ste se lijepo proveli za blagdane, ja jesam i više nego lijepo. :) Ja sam jedva dočekala da vam pokažem nove stvari i danas sam uhvatila malo sunca da uslikam novi post. Moj trenutačno omiljeni komad je ovaj ELFS duks. Nadam se da Vam se dopada i vidimo se uskoro! :) :*
























sweatshirt: ELFS / leather pants: Bershka/ watch: Miss Sixty/ rings: Zara/ sunnies: Ray ban

petak, 20. ožujka 2015.

IT'S ALL ABOUT COAT

Ako me pratite na mom INSTAGRAM PROFILU (ovdje) onda ste već imali priliku vidjeti ovaj baloner. Ja sam jednostavno zaljubljena u njega! Imam već jedan Zarin baloner, ali ovaj model me je oduševio! Tako je ženstven i predivan i nekako podigne svaku kombinaciju! Kako se Vama dopada?
Danas je bio predivan dan pa sam na nogama nosila Zarine štikle koje jako volim. :D
Dan mi je bio stvarno predivan, šetala sam i posjetila sajam rukotvorina i posebno me je oduševila Martina Nakit (ovdje). Ima odlične stvari i sve je ona sama napravila tako da obavezno pogledajte. Ona izlaže na Lenjinovom šetalištu i sutra je tamo, pa Vi koji ste u blizini svratite, a ostali pogledajte njenu FB stranicu. Ja sam sebi već izabrala! :) Ostavit ću Vam par slika od danas pa pogledajte i vidimo se uskoro! :) :*
















coat: Bershka (new)/ pants: Terranova/ heels: Zara/ bag: Accessorize/ blouse: Atmosphere

srijeda, 18. ožujka 2015.

WALKIN'











Wearing: jacket Terranova (old)/ jeans: Gina Tricot/ shoes: Zara/ bag: Accessorize: sunnies: Ray ban/
earings: Stradivarius